November 13, 2010

Budget Day 15: Hillbilly Produce and Harris Teeter

Posted on on October 19th, 2010 Guess how much I spent at Hillbilly Produce on those two big boxes of local apples all which have some sort of small bad spot or mark ( click to see picture )? One dollar each!! So two bucks for all of those apples, which leads me to my next question.


Written by moms in Charlotte for moms in Charlotte

Related content