High School Sports

Charlotte-area regional prep football standings, schedule

Butler head coach Brian Hales shows his displeasure with efforts on special teams while facing Mallard Creek during a varsity football game at Mallard Creek High School Friday, August 25, 2017 in Charlotte, NC. Photo by JASON E. MICZEK - Special to the Observer
Butler head coach Brian Hales shows his displeasure with efforts on special teams while facing Mallard Creek during a varsity football game at Mallard Creek High School Friday, August 25, 2017 in Charlotte, NC. Photo by JASON E. MICZEK - Special to the Observer WWW.MICZEKPHOTO.COM

SOUTHERN MECK 7 4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Harding

0

0

2

0

72

22

Providence

0

0

2

0

54

34

West Meck

0

0

2

0

78

25

Berry Academy

0

0

1

0

12

9

Ardrey Kell

0

0

0

2

20

51

Olympic

0

0

0

2

46

89

South Meck

0

0

0

2

19

77

Friday

Myers Park 23, Ardrey Kell 20 (OT)

Berry Academy 12, Rocky River 9

Charlotte Catholic 44, South Mecklenburg 0

Harding 48, Garinger 0

Providence 31, Hough 27

North Mecklenburg 48, Olympic 20

West Mecklenburg 36, West Charlotte 6

Friday

Marvin Ridge at Ardrey Kell, 7

Berry Academy at East Mecklenburg, 7

Garinger at West Mecklenburg, 7

Harding at West Charlotte, 7

Independence at Olympic, 7

Providence at Myers Park, 7

Northwestern (SC) at South Mecklenburg, 7

SOUTHWESTERN 4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Hickory Ridge

0

0

2

0

81

52

Myers Park

0

0

2

0

54

20

Porter Ridge

0

0

2

0

71

27

East Mecklenburg

0

0

1

1

21

35

Independence

0

0

1

1

64

51

Butler

0

0

0

1

9

42

Garinger

0

0

0

2

0

85

Rocky River

0

0

0

2

23

33

Friday

Myers Park 23, Ardrey Kell 20 (OT)

Mallard Creek 42, Butler 9

East Mecklenburg 14, Ashbrook 12

Berry Academy 12, Rocky River 9

Harding 48, Garinger 0

Independence 56, Hopewell 0

Hickory Ridge 47, Central Cabarrus 37

Porter Ridge 44, Piedmont 7

Friday

Berry Academy at East Mecklenburg, 7

Garinger at West Mecklenburg, 7

Independence at Olympic, 7

Providence at Myers Park, 7

Vance at Rocky River, 7

Jay M. Robinson at Hickory Ridge

Weddington at Porter Ridge

(idle

I-MECK 4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Mallard Creek

0

0

2

0

70

30

North Meck

0

0

2

0

79

49

Mooresville

0

0

1

0

27

3

Vance

0

0

1

1

74

42

West Charlotte

0

0

1

1

43

36

Lake Norman

0

0

0

1

14

42

Hopewell

0

0

0

2

0

112

Hough

0

0

0

2

49

55

Friday

Mallard Creek 42, Butler 9

Independence 56, Hopewell 0

Providence 31, Hough 27

Vance 55, Monroe 0

North Mecklenburg 48, Olympic 20

West Mecklenburg 36, West Charlotte 6

Statesville 23, Lake Norman 21

Friday

Concord at Hough, 7

Hopewell at Monroe

Vance at Rocky River, 7

Lake Norman at South Iredell

Mooresville at Davie County

(idle

SANDHILLS 4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Pinecrest

0

0

2

0

72

6

Purnell Swett

0

0

2

0

79

21

Fay. 71st

0

0

1

1

35

15

Richmond

0

0

1

1

58

56

Scotland

0

0

1

1

55

49

Hoke County

0

0

0

2

55

73

Fay. Jack Britt

0

0

0

2

6

45

Lumberton

0

0

0

2

15

62

Friday

Wake Forest 38, Richmond County 13

Scotland County 34, Durham Hillside 21

Fayetteville Sanford 20, Fayetteville Jack Britt 0

Fayetteville Westover 20, Lumberton 15

Hope Mills South View 42, Hoke County 27

Fayetteville Cape Fear 15, Fayetteville 71st 14

Purnett Swett 31, Wilmington Ashley 6

Pinecrest 42, Hope Mills Gray

Friday

Richmond County at Fayetteville Pine Forest

Durham Hillside at Pinecrest

Fayetteville Douglas Byrd at Purnell Swett

Fayetteville 71st at Fayetteville E.E. Smith

Hoke County at Fayetteville Westover

Hope Mills Gray

Hope Mills South View at Lumberton

Scotland County at Marlboro County (SC)

NORTHWESTERN 3A-4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Alexander (3A)

0

0

2

0

66

29

Watauga (4A)

0

0

2

0

88

55

West Caldwell (3A)

0

0

1

0

35

0

Freedom (3A)

0

0

1

1

48

20

McDowell (4A)

0

0

1

1

57

26

St. Stephens (3A)

0

0

1

1

75

49

Hickory (3A)

0

0

0

1

26

27

South Caldwell (4A)

0

0

0

1

6

54

Friday

Alexander Central 28, Wilkes Central 6

Watauga 53, Ashe County 21

McDowell 43, Avery County 6

St. Stephens 35, Bunker Hill 7

Freedom 41, Draughn 6

Hibriten 55, West Caldwell 0

Kings Mountain 54, South Caldwell 6

Thursday

East Burke at Freedom

Friday

Alexander Central at North Iredell

Watauga at Avery County

South Caldwell at East Rutherford

Newton-Conover at Hickory

Patton at McDowell

West Iredell at West Caldwell

(idle

BIG WEST 3A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Hunter Huss

0

0

2

0

82

0

Stuart Cramer

0

0

2

0

89

25

Kings Mountain

0

0

1

0

54

10

Crest

0

0

1

1

34

36

Forestview

0

0

1

1

12

47

Burns

0

0

0

1

23

28

Ashbrook

0

0

0

2

38

70

North Gaston

0

0

0

2

45

82

Friday

East Mecklenburg 14, Ashbrook 12

Hunter Huss 33, Cox Mill 0

Crest 20, Skyland Roberson 14

East Rutherford 48, North Gaston 14

Kings Mountain 54, South Caldwell 10

Clover (SC) 41, Forestview 5

Stuart Cramer 49, Mountain Island Charter 18

Friday

East Lincoln at Ashbrook

Burns at Shelby

East Gaston at Stuart Cramer

South Point at Forestview

Skyland Roberston at Kings Mountain

Lincolnton at North Gaston

Hunter Huss at Clover (SC)

(idle

NORTH PIEDMONT 3A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

South Iredell

0

0

2

0

77

28

Statesville

0

0

2

0

50

47

Carson

0

0

1

1

30

56

East Rowan

0

0

1

1

74

39

West Rowan

0

0

1

1

30

38

North Iredell

0

0

0

2

13

31

Friday

Salisbury 41, Carson 12

East Rowan 49, Central Davidson 0

Statesville 23, Lake Norman 21

Forbush 37, North Iredell 13

West Rowan 27, North Rowan 11

South Iredell 56, West Iredell 14

Friday

A.L. Brown at Carson

East Rowan at South Rowan

Lake Norman at South Iredell

Statesville at Northern Guilford

Alexander Central at North Iredell

(idle

SOUTH PIEDMONT 3A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

A.L. Brown

0

0

1

1

70

35

Central Cabarrus

0

0

1

1

59

56

NW Cabarrus

0

0

1

1

85

46

Concord

0

0

1

1

43

53

Jay M. Robinson

0

0

1

1

39

41

Cox Mil

0

0

0

2

7

68

Friday

Marvin Ridge 35, A.L. Brown 14

Hickory Ridge 47, Central Cabarrus 37

Concord 28, Fayetteville Pine Forest 19

Hunter Huss 33, Cox Mill 0

Jay M. Robinson 33, Cuthbertson 8

Mount Pleasant 27, Northwest Cabarrus 24

Friday

Concord at Hough, 7

A.L. Brown at Carson

Central Cabarrus at Mount Pleasant

Jay M. Robinson at Hickory Ridge

Parkwood at Cox Mill

(idle

SOUTHERN CAROLINA 3A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Catholic

0

0

2

0

63

14

Marvin Ridge

0

0

2

0

68

33

Parkwood

0

0

2

0

90

23

Sun Valley

0

0

2

0

121

42

Weddington

0

0

1

0

28

0

Monroe

0

0

1

1

36

67

Cuthbertson

0

0

0

2

28

60

Piedmont

0

0

0

2

16

66

Friday

Charlotte Catholic 44, South Mecklenburg 0

Vance 55, Monroe 0

Marvin Ridge 35, A.L. Brown 14

Sun Valley 59, Anson County 22

Jay M. Robinson 33, Cuthbertson 8

Parkwood 26, Forest Hills 23

Porter Ridge 44, Piedmont 7

Friday

Charlotte Catholic at Charlotte Country Day, 7

Marvin Ridge at Ardrey Kell, 7

Hopewell at Monroe

Anson County at Cuthbertson

Parkwood at Cox Mill

Weddington at Porter Ridge

(idle

CENTRAL CAROLINA 2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

East Davidson

0

0

1

0

20

14

Lexington

0

0

1

0

44

6

Central Davidson

0

0

0

1

6

35

Ledford

0

0

0

1

24

47

North Davidson

0

0

0

1

16

20

Salisbury

0

0

0

1

15

42

South Rowan

0

0

0

1

15

18

Thomasville

0

0

0

1

6

13

West Davidson

0

0

0

1

9

20

Friday

Salisbury 41, Carson 12

East Rowan 49, Central Davidson 0

Trinity Wheatmore 7, East Davidson 2

North Davidson 28, Davie County 7

West Montgomery 47, Thomasville 21

West Davidson 24, South Davidson 0

Friday

Mountain Heritage at Salisbury

East Rowan at South Rowan

North Rowan at Lexington

East Davidson at Central Davidson (nonconference)

Ledford at Randleman

Asheville at North Davidson

(idle

NORTHWESTERN FOOTHILLS 2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Hibriten

0

0

2

0

88

6

Fred T. Foard

0

0

1

1

37

54

Patton

0

0

1

1

64

78

West Iredell

0

0

1

1

46

62

Bunker Hill

0

0

0

2

7

86

Draughn

0

0

0

2

12

84

East Burke

0

0

0

2

6

85

Friday

Fred T. Foard 23, Bandys 17

St. Stephens 35, Bunker Hill 7

Freedom 41, Draughn 6

Maiden 50, East Burke 6

Hibriten 55, West Caldwell 0

South Iredell 56, West Iredell 14

Patton 64, R-S Central 29

Friday

Hibriten at Ashe County

Maiden at Bunker Hill

Draughn at Brevard

East Burke at Freedom

Fred T. Foard at North Lincoln

Patton at McDowell

West Iredell at West Caldwell

ROCKY RIVER 2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

E. Montgomery

0

0

2

0

49

34

Mount Pleasant

0

0

2

0

62

31

West Stanly

0

0

1

1

44

68

Anson

0

0

0

2

34

95

Central Academy

0

0

0

2

0

115

Forest Hills

0

0

0

2

43

88

Friday

West Stanly 25, Albemarle 7

Sun Valley 59, Anson County 22

North Stanly 51, Central Academy 0

Parkwood 26, Forest Hills 23

Mount Pleasant 27, Northwest Cabarrus 24

East Montgomery 14, South Stanly 13

Friday

Anson County at Cuthbertson

Central Academy at Union Academy

Central Cabarrus at Mount Pleasant

Central Pageland at Forest Hills

West Stanly at North Stanly

East Montgomery at North Moore

SOUTH FORK 2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Maiden

0

0

2

0

87

20

Newton-Conover

0

0

1

0

51

0

North Lincoln

0

0

1

0

47

6

West Lincoln

0

0

1

0

43

6

Bandys

0

0

1

1

59

63

Lake Norman Charter

0

0

1

1

30

32

East Lincoln

0

0

0

1

6

7

Lincolnton

0

0

0

2

13

99

Friday

Fred T. Foard 23, Bandys 17

Maiden 50, East Burke 6

South Point 59, Lincolnton 6

North Lincoln 47, Pickens (SC) Carolina Wildcats 6

Lake Norman Charter 22, Pine Lake Prep 6

Friday

Community School of Davidson at Lake Norman Charter

East Lincoln at Ashbrook

Maiden at Bunker Hill

Cherryville at West Lincoln

Newton-Conover at Hickory

Lincolnton at North Gaston

Fred T. Foard at North Lincoln

(idle

SOUTHWESTERN ATHLETIC 2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

East Rutherford

0

0

2

0

82

16

Shelby

0

0

2

0

43

15

South Point

0

0

2

0

81

20

East Gaston

0

0

1

1

34

53

R-S Central

0

0

1

1

49

78

Chase

0

0

0

2

33

52

Friday

Cherryville 22, Chase 19

East Rutherford 48, North Gaston 14

South Point 59, Lincolnton 6

Patton 64, R-S Central 29

Shelby 29, Asheville Reynolds 8

Bessemer City 22, East Gaston 0

Friday

Chase at Bessemer City

Burns at Shelby

East Gaston at Stuart Cramer

South Caldwell at East Rutherford

South Point at Forestview

R-S Central at Polk County

MOUNTAIN VALLEY 1A-2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Alleghany (1A)

0

0

2

0

72

14

East Wilkes (1A)

0

0

2

0

88

32

N. Wilkes (2A)

0

0

2

0

69

20

W. Wilkes (2A)

0

0

1

0

42

17

Elkin (1A)

0

0

1

1

43

49

Wilkes Cent. (2A)

0

0

1

1

27

28

Ashe County (2A)

0

0

0

2

56

109

Starmount (1A)

0

0

0

2

27

67

Friday

Watauga 53, Ashe County 21

Alleghany 20, Grayson County (Va) 14

East Wilkes 52, Surry Central 12

North Surry 35, Elkin 12

North Wilkes 28, South Stokes 14

Alexander Central 28, Wilkes Central 6

East Surry 39, Starmount 20

Friday

Hibriten at Ashe County

North Stokes at West Wilkes

Surry Central at Wilkes Central

Winston-Salem Bishop McGuinness at Alleghany

Forbush at East Wilkes

Mount Airy at Elkin

West Stokes at Starmount

(idle

WESTERN HIGHLANDS 1A-2A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Mitchell (1A)

0

0

2

0

48

28

Mountain Heritage (2A)

0

0

2

0

81

20

Polk County (1A)

0

0

1

0

30

14

Avery County (1A)

0

0

1

1

62

78

Madison (2A)

0

0

1

1

70

50

Swannanoa Owen (2A)

0

0

0

1

12

14

Friday

McDowell 43, Avery County 6

Mitchell 27, Cannon School 14

Mountain Heritage 51, Asheville Clyde Erwin 13

Madison 42, North Buncombe 20

Friday

Watauga at Avery County

R-S Central at Polk County

Gray (Tenn.) Trinity Academy at Mitchell

Mountain Heritage at Salisbury

Asheville Reynolds at Swannanoa Owen

Rosman at Madison

SOUTHERN PIEDMONT 1A

League

All

 

W

L

W

L

PF

PA

Bessemer City

0

0

2

0

60

7

T. Jefferson Academy

0

0

2

0

81

20

Comm. School of Davidson

0

0

1

0

32

13

Highland Tech

0

0

1

0

34

12

Cherryville

0

0

1

1

29

57

Mtn. Island Charter

0

0

1

1

66

55

Pine Lake Prep

0

0

1

1

20

28

Union Academy

0

0

1

1

83

54

Friday

Lake Norman Charter 22, Pine Lake Prep 6

Cherryville 22, Chase 19

Metrolina Christian 47, Union Academy 27

Stuart Cramer 49, Mountain Island Charter 18

Thomas Jefferson Academy 47, Greenwood (SC) Raptors 12

Bessemer City 22, East Gaston 0

Thursday

Christ The King at Pine Lake Prep

Friday

Community School of Davidson at Lake Norman Charter

Chase at Bessemer City

Central Academy at Union Academy

Cherryville at West Lincoln

Highland Tech at South Davidson

Mountain Island Charter at Graham

Chatham Central at Thomas Jefferson Academy

YADKIN VALLEY 1A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Albemarle

0

0

1

0

13

6

North Rowan

0

0

1

0

42

15

North Stanly

0

0

1

0

39

25

W. Montgomery

0

0

1

0

38

7

Chatham Central

0

0

0

1

8

34

North Moore

0

0

0

1

13

32

South Davidson

0

0

0

1

0

2

South Stanly

0

0

0

1

2

34

Friday

West Stanly 25, Albemarle 7

North Stanly 51, Central Academy 0

West Rowan 27, North Rowan 11

East Montgomery 14, South Stanly 13

West Montgomery 47, Thomasville 21

Chatham Central 20, Hobbton 14

North Moore 47, South Stokes 7

West Davidson 24, South Davidson 0

Friday

Eastern Randolph at Albemarle

Highland Tech at South Davidson

North Rowan at Lexington

West Stanly at North Stanly

Jordan-Matthews at South Stanly

Chatham Central at Thomas Jefferson Academy

East Montgomery at North Moore

(idle

CISAA

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Clt. Latin

0

0

1

0

49

6

Clt. Christian

0

0

1

1

68

70

Providence Day

0

0

1

1

48

50

Country Day

0

0

0

1

0

31

Friday

Charlotte Christian 54, Myrtle Beach (SC) 51

Myrtle Beach (SC) Carolina Forest 24, Providence Day 7

Friday

Providence Day at Kershaw (SC) Andrew Jackson

Charlotte Catholic at Charlotte Country Day, 7

Charlotte Christian at Hendersonville

Saturday

Charlotte Latin at Woodberry Forest (Va), 2

NCISAA WEST

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Metrolina Christian

0

0

2

0

111

53

Asheville School

0

0

1

0

46

14

Rabun Gap-Nacoochee

0

0

1

0

50

14

Christ School

0

0

1

1

42

47

Victory Christian

0

0

0

1

0

2

Hickory Grove Christian

0

0

0

2

21

90

Northside Christian

0

0

0

2

6

64

Friday

Carolina Pride 2, Victory Christian 0 (forfeit)

Southlake Christian 34, Hickory Grove Christian 14

Statesville Christian 50, Northside Christian 0

Metrolina Christian 47, Union Academy 27

Saturday

Asheville School 46, Christ the King 14

Rabun Gap-Nacoochee (Ga) 50, Asheville Carolina Gladiators 14

Thursday

Metrolina Christian at Statesville Christian

Friday

Concord First Assembly at Hickory Grove Christian

Northside Christian at Hickory Hawks, 8

Columbia Heathwood Hall at Arden Christ School

Asheville School at Spartanburg (SC) Oakwood Prep

Rabun Gap-Nacoochee (Ga) at Franklin

(idle

PIEDMONT SIX

League

All

W

L

W

L

PF

PA

High Point Christian

0

0

2

0

54

15

Southlake Christian

0

0

2

0

60

22

Statesville Christian

0

0

2

0

117

0

Cannon School

0

0

1

1

61

34

Christ the King

0

0

0

2

26

80

Concord First Assembly

0

0

0

2

33

85

Friday

Southlake Christian 34, Hickory Grove Christian 14

Statesville Christian 50, Northside Christian 0

Mitchell 27, Cannon School 14

Fayetteville Village Christian 21, Concord First Assembly 7

High Point Christian 31, Fayetteville Village Christian 8

Saturday

Asheville School 46, Christ the King 14

Friday

Commonwealth Charter at Cannon School

Pine Lake Prep at Christ the King

Concord First Assembly at Hickory Grove Christian

North Raleigh Christian at Southlake Christian

Metrolina Christian at Statesville Christian

Harrells Christian at High Point Christian, 7

OTHER N.C. INDEPENDENTS

W

L

PF

PA

Carolina Pride

2

0

63

14

New Covenant Knights

1

0

64

13

Cabarrus Stallions

0

1

14

61

Commonwealth Ch.

0

1

0

42

Hickory Hawks

0

2

28

58

Friday

Carolina Pride 2, Victory Christian 0 (forfeit)

Greenville (SC) St. Joseph 26, Hickory Hawks 22

Highland Tech 42, Commonwealth Charter 0

Friday

Commonwealth Charter at Cannon School

Northside Christian at Hickory Hawks, 8

Pickens (SC) Carolina Wildcats vs. Carolina Pride, at Weddington Optimist Park

Saturday

Cabarrus Stallions vs. Carolina Crusaders, at Rock Hill District 3 Stadium

SOUTH CAROLINA

REGION 4 5A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Clover

0

0

2

0

97

31

Fort Mill

0

0

1

1

41

48

Northwestern

0

0

1

1

49

67

Rock Hill

0

0

1

1

52

54

Nation Ford

0

0

0

2

16

81

Friday

Clover 41, Forestview 5

Fort Mill 34, West Florence 7

South Pointe 53, Nation Ford 0

Northwestern 42, Roebuck Dorman 28

Rock Hill 28, York 21

Friday

Northwestern at South Mecklenburg, 7

Hunter Huss (NC) at Clover

Lancaster at Fort Mill

South Pointe at Rock Hill

(idle

REGION 3 4A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Lancaster

0

0

1

0

21

7

South Pointe

0

0

1

0

39

7

Westwood

0

0

1

0

30

23

Richland NE

0

0

0

0

0

0

York

0

0

0

0

0

0

Ridge View

0

0

0

1

21

28

Friday

Rock Hill 28, York 21

South Pointe 53, Nation Ford 0

Anderson Westside 33, Blythewood Westwood 13

Richland Northeast 35, Swansea 21

Ridge View 17, Blythewood 9

Friday

South Florence at Blythewood Westwood

Columbia Spring Valley at Richland Northeast

Ridge View at Ninety Six

York at Union

South Pointe at Rock Hill

Lancaster at Fort Mill

REGION 4 3A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Fairfield Central

0

0

2

0

100

18

Camden

0

0

1

1

70

47

Chester

0

0

1

1

93

30

Columbia

0

0

0

1

6

28

Indian Land

0

0

0

2

38

55

Friday

Buford 34, Indian Land 31

Chester 70, Rock Hill Franklin Christian 0

Camden 42, North Central 14

Fairfield Central 49, Columbia Keenan 12

Dreher 28, Columbia 6

Friday

Columbia Keenan at Chester

Blacksburg at Indian Land

Fairfield Central at Blythewood

Columbia Johnson at Columbia

Camden at Hartsville

REGION 4 2A

League

All

 

W

L

W

L

PF

PA

Lee Central

0

0

2

0

81

10

Buford

0

0

1

0

34

31

Chesterfield

0

0

1

0

52

15

Andrew Jackson

0

0

1

1

31

51

Central Pageland

0

0

1

1

24

35

Cheraw

0

0

1

1

79

49

North Central

0

0

1

1

40

63

Friday

Andrew Jackson 25, Aynor 21

Buford 34, Indian Land 31

Lamar 28, Central Pageland 0

Marlboro County 30, Cheraw 28

Chesterfield 52, McBee 15

Camden 42, North Central 14

Lee Central 4, Columbia Eau Claire 10

Friday

Lewisville at Buford

Cheraw at McBee

East Clarendon at Chesterfield

Providence Day (NC) at Andrew Jackson

Central Pageland at Forest Hills (NC)

Lee Central at Timmonsville

REGION 2 1A

League

All

W

L

W

L

PF

PA

Lamar

0

0

2

0

67

21

Lewisville

0

0

2

0

48

22

Timmonsville

0

0

1

1

46

47

Great Falls

0

0

0

2

29

90

McBee

0

0

0

2

27

82

Friday

Lamar 28, Central Pageland 0

Chesterfield 52, McBee 15

Whitmire 26, Great Falls 16

Lewisville 18, Blacksburg 16

Timmonsville 40, East Clarendon 7

Friday

Lee Central at Timmonsville

Lewisville at Buford

Cheraw at McBee

Blackville-Hilda at Great Falls

Darlington at Lamar

S.C. INDEPENDENTS

W

L

PF

PA

Carolina Crusaders

1

1

38

22

Franklin Christian

0

2

6

118

Friday

Chester 70, Franklin Christian 0

Saturday

Carolina Crusaders 32, Hartwell (Ga) Titans 6

Friday

Franklin Christian at Sumter Crestwood

Saturday

Carolina Crusaders vs. Cabarrus Stallions, at Rock Hill District 3 Stadium

  Comments